Напередодні Всесвітнього дня захисту дітей універсальна публічна бібліотека № 11 для учнів 1-Б класу ЗОШ № 45 (класовод Тетяна Попінова) провела екскурсію «Смакуйте літо з книгою».


https://www.tumblr.com/crbfranko/718835490548285440/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%B9%D1%82%D0%B5-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BE-%D0%B7-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%8E-310523-%D1%83%D0%BF%D0%B1


Свої перші кроки діти почали зі знайомства з бібліотекою, їх здивувала величезна кількість книг та журналів. Вони дізналися, що в кожної книги є своє місце, усі герої книг живуть тут дружно й «чекають», коли до них прийдуть маленькі читачі. Разом із бібліотекаркою Діаною Ільїною першокласники відгадували загадки, грали в гру «Правда чи неправда», відповідали на запитання «Вікторини цікавих запитань», співали пісень про вишиванку, демонстрували свої навички гри на піаніно, усі разом подивилися мультфільми про бібліотеку. Усі першачки вивчили абетку, уміють читати, тож влітку будуть бажаними гостями в бібліотеці. Дитячі книжки з нетерпінням чекають своїх читачів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *