16 травня учні 3-А та 4-Б класів Спеціалізованої школи №3 з вивченням ІТ стали учасниками морально-етичної бесіди «Добро і Зло», яке провела громадський діяч і друг бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей Тетяна Завойська. Школярі прослухали «Казку, нашептану вітром» Наталки Малини та почали обговорювати її героїв Велетнів та Вітри. Діти опинилися перед дилемою : кому віддати перевагу скнарам Велетням чи злодіям Вітрам. Пані Тетяна вислухала різні думки школярів і запропонувала їм створити власне правосуддя: адвоката, суддів та прокурора. Рада правосуддя довго сперечалася і прийшла до висновку: у даному випадку правих немає. Треба вміти віддавати, ділитися, домовлятися, просити, позичати. Ніхто із героїв казки не є гідним поваги і захоплення. «Робіть добрі справи!» – стало підсумковим гаслом сьогоднішньої морально-етичної бесіди.





Залишити відповідь