Увага! 17 лютого о 13:00 бібліотека на Вишгородській, 29 запрошує вас долучитися до прямого етеру з авторкою історичних романів про епоху Гетьманщини Оксаною Зененко.

Оксана Зененко – херсонська письменниця, випускниця Херсонського Державного Технічного Університету. У 2019 році у Всеукраїнській газеті «Дебют» вийшов друком її роман «Чемпіонка». Восени того ж року пані Оксана стала співавтором збірки «Покрова через Збруч» від видавництва «КМ-Букс». Багаторічне захоплення авторки історією України й, зокрема, дослідження епохи Гетьманщини лягли в основу романів «Останній лицар гетьмана» й «Таємна місія гетьмана» (вийшли в київському видавництві «Український пріоритет»). Поруч із художніми образами у творах присутні реальні історичні постаті XVII–XVIII століть, а самі сюжети відкривають завісу визвольної війни під проводом гетьманів Петра Дорошенка та Івана Мазепи. На читачів також чекають пригоди героїв у вирі доленосних історичних подій, а також поразки та перемоги часів Гетьманщини, які мали неабиякий вплив на подальшу долю нашої країни.
У січні 2021 року за роман «Останній лицар гетьмана» авторку нагороджено медаллю імені Олександра Довженка.
Тож поговоримо про важливі історичні події, що відображені в обох книгах, та їх вплив на подальшу долю нашої країни. Про визвольну війну, яку вели українці у XVII столітті проти Московії, й про те, як сучасне перетинається з минулим…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *