Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

14 листопада відзначається 115-та річниця від дня народження найвідомішої дитячої письменниці всього світу Астрід Анни Емілії Ліндґрен.«Ні, я не хочу писати для дорослих! Я хочу писати для тих читачів, які здатні творити дива. А дива творять діти, коли читають книжки. Вони беруть наші убогі думки та слова, вони вселяють у них життя і блиск…», – говорила письменниця. Твори Астрід Ліндґрен давно увійшли до скарбниці світової літератури. Відома шведська письменниця подарувала нам незабутні образи Карлсона, котрий живе на даху та Пеппі Довгапанчохи. Її казки ставили на сценах провідних світових театрів, екранізовували, а герої цих казок нерідко увічнювалися в численних скульптурах та зображеннях. Районна бібліотека № 123 для дітей презентує віртуальну виставку «Витівки не можна вигадати. Вони стаються самі собою…», присвячену цікавенним книжкам жінки, яка подарувала нам світ, де добро перемагає зло, а надія завжди справджується. Напевно, таким і має бути дитинство! Приємного перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *