Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

9 листопада відзначаємо День української писемності та мови. Під час війни як ніколи стало зрозуміло: мова – також наша зброя. Щороку українська мова активно розширює поле свого функціонування. Дедалі більше представників молодших поколінь відчувають причетність до рідної мови та культури. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові. Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Для України мова – це святий оберіг непорушної цілісності та суверенітету держави. Згідно зі статтею 10 Конституції України «Державною мовою в Україні є українська мова». А на скільки добре ти володієш українською мовою? Перевіримо? Бібліотека імені Віктора Некрасова пропонує вікторину «Мовне асорті».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *