Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До ювілею сучасної української письменниці Ірен Роздобудько бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальну виставку-портрет «Творчість крізь призму душі та серця».Її називають однією з найуспішніших письменниць України, вона неодноразова переможниця конкурсу «Коронація слова» і володарка титулу «Золотий письменник України», майстриня сценарної фільмографії та талановита журналістка, ілюстратор. Творчий доробок письменниці складають дві поетичні збірки, десятки романів масової літератури (детективи, психологічні драми), дитячі та підліткові книги. Ірен Роздобудько, як видатний майстер психологічної жіночої прози у своїх творах порушує проблеми, які хвилюють кожного із нас і тому нікого не залишають байдужим. Вітаємо улюблену письменницю з ювілеєм і щиро бажаємо міцного здоров’я та творчої наснаги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *