27 жовтня відбувся тренінг-семінар для майбутніх тренерів у межах ініціативи “Жінка-лідерка в цифровому просторі”, в якому взяла участь Войкіна Тетяна, завідувачка відділу центральної районної бібліотеки імені Івана Франка ЦБС Подільського району. Проєкт з підвищення доступу вразливих груп жінок до цифрових послуг, ініційований структурою ООН Жінки (Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Реалізацію впровадження організовує ТОВ “Академія цифрового розвитку”.

У ході тренінгу проведено роботу таких сесій:
1. Розширення можливостей жінок у цифровому просторі. Історії успіху учасниць проєкту. Вручення сертифікатів про успішне завершення вищезазначеного курсу тренінгів.
2. Тренінг з цифрових навичок для жінок.
Запрошені гості
• Олена Трапезнікова, старша координаторка проєктів Посольства Канади в Україні.
• Тетяна Гузенко, керівниця управління з питань гендерної рівності КМДА.
• Світлана Моісеєва, віцепрезидентка Української бібліотечної асоціації, директорка Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки.
• Нургуль Асилбекова, керівниця проєкту, структура ООН Жінки.

Учасники: мешканки Києва, які належать до найбільш вразливих груп, жінки-учасниці тренінгів для тренерів цифрових менеджерів громад.

Вітаємо Войкіну Тетяну Миколаївну з отриманням сертифіката про успішне завершення серії тренінгів!

 

https://crbfranko.tumblr.com/post/699620544049479680/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3-271022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *