Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

В утворенні української державності та національної ідеї в суспільстві важливу роль зіграло козацтво. Саме козацтво дало змогу вижити українському в умовах відсутності власної держави та за часів тотального знищення всього самобутнього. Козаками ставали люди, які прагнули захищати Батьківщину від ворогів. Враховуючи історичне значення та вагомий внесок у сучасну боротьбу за незалежність, в 1999 році Указом Президента в Україні запровадили День українського козацтва, який відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці. Козаки завжди шанували Богоматір, яка вважалася їхньою покровителькою. Сьогодні про козаків складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї всього нашого народу. До Дня українського козацтва бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала вікторину «Що ти знаєш про козаків?». Перевірте свої знання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *