Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Традиційно, 21 вересня, в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Наша держава впродовж багатьох століть не раз відчувала, що таке війна, смерть, розруха, голод, неймовірні людські страждання. Зараз, як ніколи, для кожного з нас мир – найбільша й найважливіша цінність, яка є запорукою щасливого життя кожної української родини. Нехай цей світлий день стане символом надії на краще, гарантом подолання всіх перешкод та ворогів. Мир, як і будь-яке благо, залежить від зусиль та єдності людей. Мир – це наше прагнення, і лише від нас залежить його досягнення. Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, терпіння, мудрості в прийнятті важливих рішень. Україна понад усе! Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує переглянути презентацію до Міжнародного дня миру.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *