Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 100-ї річниці від дня народження класика українського гумору Павла Глазового бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальну виставку-портрет «Павло Глазовий: з усмішкою по життю».



Його творчість є відкритою сторінкою веселої вдачі українського народу, його доброго настрою. Сатирі та гумору поета властиві винахідливість, гострота у викритті соціальних негараздів, проявів занепаду духовності та культури, відступництва від народної моралі та етики. Люблять Глазового і дорослі, і малі за щирість та неперевершений талант у декількох дотепних рядках розповісти про те, на що інший витратив би десятки сторінок. У наш непростий час візьміть до рук збірочку гуморесок Павла Глазового – і позитив, не зважаючи ні на що, на увесь день вам гарантовано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *