Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

24 серпня Україна відзначає найважливіше державне свято – День Незалежності. Це день, коли вшановують пам’ять героїв минулого України, тих, хто воював та помер, щоби забезпечити країні таку жадану ними незалежність. Цьогоріч День Незалежності України має для всіх особливе значення. Українці продовжують гідно протистояти нелюдам і вражати світ своєю незламністю та силою. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується в боротьбі. Україна починається з нас, її громадян, які бережуть традиції, поважають один одного, будують спільне майбутнє і стають його боронити, коли це необхідно. Бібліотека імені Віктора Некрасова представляє віртуальну книжкову панораму «Ти земле рідна та свята, Ти Батьківщино люба – золота!».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *