Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До Європейського Дня пам’яті жертв сталінізму та нацизму, бібліотека імені В. Некрасова презентує віртуальну виставку «День чорної стрічки». 23 серпня 1939 року був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа, що став спусковим механізмом найкривавішої трагедії в історії людства – Другої світової війни, у ході якої загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Унаслідок змови Гітлера та Сталіна ця війна торкнулася українців з найперших її днів у вересні 1939 року, коли впали перші німецькі бомби на Львів та інші міста, що опинилися на лінії наступу нацистської Німеччини, а українці, позбавлені власної державності та розділені поміж кількох країн, змушені були воювати за чужі інтереси. Сьогодні в Україні знову повномасштабна війна, РФ на чолі з Путіним намагається знищити все українське, тривають удари по українських містах і селах, гинуть мирні люди. Мета Путіна – не лише захопити Україну, а й придушити демократичні ідеали та почуття національної ідентичності. Той факт, що Путін прийняв фашистські методи і фашистське мислення, є тривожним сигналом для решти світу. Україна самовіддано бореться із окупантом: за нами правда!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *