Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Життя письменника й дійсно вмістило в собі всі найпереламніші події в історії України XX століття. Розкуркулення родини, голодомор, війна, на якій він отримав тяжке поранення, цензура й замовчування в журналістиці та літературі в радянські повоєнні роки. Проте він увійшов в українську літературу як блискучий майстер слова, тонкий стиліст, людина з величезним почуттям гумору. Його правдиві, сповнені трагізму твори хвилюють, зацікавлюють, спонукають до глибоких роздумів про життя. Своєю творчістю письменник допомагає нам пізнати самих себе, пробуджує в серцях благородні поривання, любов до ближнього та рідної землі. У житті та творчості Анатолій Дімаров став взірцем мужності, патріотизму, правдолюбства. Він залишив нам правду про XX століття… Бібліотека імені Віктора Некрасова представляє


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *