Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Відеоцікавинки випуск 8 «Винахід, що ловить мить». Всесвітній день фотографії (World Photography Day), який усі фотографи та цінителі даного мистецтва відзначають щорічно 19 серпня, був заснований у 2009 році за ініціативою австралійського фотографа, на ім’я Корскі Ара. Всесвітній день фотографії – це свято всіх, хто любить фотографувати і фотографуватися, а значить подія неймовірно яскрава й позитивна.

 

Тому сьогодні сміливо беріть до рук будь-яку техніку, здатну показати незабутні моменти і види, і вперед! Долучайтеся до заворожливого світу фотографії та залучайте в нього своїх друзів і близьких. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує восьмий випуск відеоцікавинок, присвячений цьому святу. Вітаємо усіх поціновувачів фотографії! Дивіться частіше на світ і навколишню дійсність через об’єктив фотокамери й радуйте інших своїми унікальними фотографіями!ban_face

ban_face


ban_face

Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: