Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Відеоцікавинки випуск 8 «Винахід, що ловить мить». Всесвітній день фотографії (World Photography Day), який усі фотографи та цінителі даного мистецтва відзначають щорічно 19 серпня, був заснований у 2009 році за ініціативою австралійського фотографа, на ім’я Корскі Ара. Всесвітній день фотографії – це свято всіх, хто любить фотографувати і фотографуватися, а значить подія неймовірно яскрава й позитивна.

 

Тому сьогодні сміливо беріть до рук будь-яку техніку, здатну показати незабутні моменти і види, і вперед! Долучайтеся до заворожливого світу фотографії та залучайте в нього своїх друзів і близьких. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує восьмий випуск відеоцікавинок, присвячений цьому святу. Вітаємо усіх поціновувачів фотографії! Дивіться частіше на світ і навколишню дійсність через об’єктив фотокамери й радуйте інших своїми унікальними фотографіями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *