Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До уваги користувачів бібліотека імені Віктора Некрасова представляє відеоподорож «Київський зоопарк: цікаві кадри».За часи війни київський зоопарк поповнився «переселенцями»: його працівники врятували 141 тварину. До прикладу, тигриця Даліла, яку привезли з приватного зоопарку на Харківщині, уже повністю освоїлася в новій домівці. Дві мавпи-гусари Рене й Софі, врятовані в березні цього року зі зруйнованого екопарку «Ясногородка», отримали професійний догляд та вже повернулися до нормального життя. А маленького лемура, який уже підріс, назвали Байрактаром. Слон Хорас одразу прямує в укриття, коли чує сигнал повітряної тривоги. Зебри, які 23 дні через вибухи не виходили, уже гуляють просто неба. Звісно, у воєнний час Київський зоопарк потребує допомоги. Щоби підтримати зоопарк, можна зробити благодійний внесок або ж відвідати його, купивши квитки. А цікаві книги, енциклопедії, довідники про тварин ви завжди можете знайти в нашій бібліотеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *