Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, відзначається День хрещення Київської Русі-України. З прийняттям християнства значно розширилися економічні та культурні зв’язки Київської Русі з багатьма європейськими країнами, передусім із Візантією, що позитивно позначилося на торгових і культурних відносинах. Християнство мало всебічний вплив на культурне життя наших предків: на освіту й літературу, на живопис і архітектуру, на державні закони й політику тощо. Відзначення цієї знаменної дати об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї, поваги до вічних християнських цінностей. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує переглянути святкову презентацію до Дня хрещення Київської Русі-України. Приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *