Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі. Бібліотека сімейного читання імені Садріддіна Айні представляє книжкову виставку «Конституція України – символ незалежної держави».Історія українського конституціоналізму сягає понад три століття, коли в 1710-му році світ побачив один із найпрогресивніших документів свого часу – «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика. Сьогодні наша Конституція – це ще й гарант незалежності України, яку ми знову боронимо. Стаття 17 Конституції України стверджує: “Захист суверенітету й територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу”. Кращі з кращих віддають життя за Україну. Ціна свободи дуже висока. Пам’ятаймо про це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *