Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

1 червня світ згадує користь молока для здоров’я, оскільки саме цього дня відзначається Всесвітній день молока. Цей день збігається ще з одним святом – Днем захисту дітей. І це дуже символічно. Адже саме діти більше пов’язані зі споживанням молока. Материнське молоко – перше, чим починає харчуватися малюк, а молочні каші, йогурти, кисломолочні продукти дуже потрібні дитині в період зростання для міцного здоров’я. Молоко – це особливий продукт, створений природою. Це чудове джерело кальцію та безлічі інших корисних вітамінів і мікроелементів для дорослих та дітей. А ви любите молоко? Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує переглянути п’ятий випуск відеоцікавинок «Таємниця молочної планети». Приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *