Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Бібліотека імені Віктора Некрасова пропонує віртуальний екскурс «Найвідоміші меценати Подолу».Важливим чинником підтримки культури, мистецтва, науки й освіти, розвитку творчого, духовного, інтелектуального потенціалу суспільства є меценатство. Українське меценатство має досить давню історію, починаючи з часів Київської Русі й закінчуючи початком XXI століття. Україна, так історично склалося, довгий час не мала державності, яка стала б на захист української культури. Тому знаходилися шанувальники українства, які зробили вагомий внесок у збереження та розбудову української нації. Доброчинністю займалися князі й гетьмани, підприємці, купці, світські та церковні особи. Багато меценатів зробили вагомий внесок у розвиток Києва, зокрема його історичного центру – Подолу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *