Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

24 травня відзначається Європейський День парків. Глобальна мета Європейського Дня парків полягає в підвищенні значущості парків і заповідних територій, а також розроблення заходів щодо збереження цих зелених куточків. Важливим складником цього процесу організатори свята бачать міжнародну консолідацію в питаннях, які стосуються охорони природних територій Європи. Нумо на прогулянку з родиною до парку! Саме зараз настав ідеальний час для прогулянок Києвом. Добре, що в столиці безліч атмосферних і небанальних парків. У який із них варто рушати в найближчі вихідні або ж просто зараз? Щоби визначитися центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала віртуальну виставку-подорож «Відпочивати, так відпочивати: 10 найкращих київських парків» та топ-12 книжок для читання в парку.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *