Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Українські землі кінця ХІХ – початку ХХ століття були мультикультурним середовищем, у якому змішалися українці, поляки, євреї, росіяни, угорці, румуни та інші народності. Ці землі переходили від однієї держави до іншої впродовж буремного двадцятого століття. У такій атмосфері народжувалися ті, кого в майбутньому визнали класиком європейської літератури. Ці письменники не були українцями й не вважаються українськими тепер. Однак варто пам’ятати їхню історію, адже вона пов’язана із землями сучасної України. Йозеф Рот, Бруно Шульц, Джозеф Конрад, Пауль Целан, Шмуель Йосеф Аґнон – про європейських класиків, народжених на українських землях розповідає відео «Народжені в Україні, визнані в Європі», що створила універсальна публічна бібліотека № 11. Приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *