Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 115–ї річниці від дня народження відомого українського письменника, автора пригодницьких і фантастичних творів для дітей та юнацтва Миколи Трублаїні бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальну виставку-портрет «Романтика подорожей Миколи Трублаїні».Тонкий знавець дитячої душі, улюбленець підлітків, справжній вихователь дітей, письменник і журналіст, мандрівник – таким був Микола Петрович Трублаїні. Він прожив коротке, але надзвичайно яскраве та насичене життя, присвячене літературі і пригодам. Повісті та оповідання письменника овіяні романтикою й поезією, вірою в перемогу, у досягнення мети. Його твори є вагомим внеском у скарбницю української дитячої літератури. Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *