Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 570-ї річниці від дня народження великого італійця, геніального живописця, винахідника, скульптора, інженера, вченого Леонардо да Вінчі, бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальну виставку «Універсальна людина епохи Відродження».Особистість цього генія розбурхує уми людства вже не одне століття. Навіть зараз немає остаточної відповіді на безліч питань. Ким насправді був Леонардо да Вінчі? Як стільки довершених талантів можуть поєднуватися в одній людині? Неможливо охопити масштаб титану епохи Відродження. Відомий своїми неперевершеними живописними роботами й новітніми розробками в галузі інженерії, він випередив час, у якому жив. Ставши легендою за життя, Леонардо да Вінчі залишається недосяжним ідеалом для всього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *