Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 570-річчя від дня народження Леонардо да Вінчі центральна районна бібліотека імені Івана Франка представляє віртуальний портрет «Геніальний художник і винахідник».Леонардо відомий, як видатний художник, скульптор, архітектор. А його винаходи посіли впевнене місце в сучасному житті. Він зробив начерки велосипеду, парашуту, танка, катапульти, телескопу, кулемету. Геній виховав цілу плеяду талановитих художників. З майстерні Леонардо вийшли такі учні («Леонардески»), як Амброджо де Предіс, Джованні Больтрафіо, Франческо Наполетано, Франческо Мельці, Андреа Соларіо, Джампетріно, Бернардіно Луїні, Чезаре да Сесто. Запрошуємо до нашої бібліотеки, де ви зможете ознайомитися з літературою про життя і творчість видатного майстра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *