Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 135-річчя від дня народження Івана Кавалерідзе центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала відеоперегляд «Український Мікеланджело».Скільки б не змінювалося поколінь і не минало віків, візитівкою Києва були й залишаться скульптурний ансамбль княгині Ользі на Михайлівській площі, пам’ятники Ярославу Мудрому біля Золотих Воріт та вічному мандрівнику Григорію Сковороді на Контрактовій. І не всі, можливо, знають, що їх об’єднує постать непересічного Майстра – Івана Кавалерідзе, у долі якого переплелися Україна і Грузія, зокрема Київ, де знайшов свій останній спочинок, і, Сумщина, звідки прийшов він у цей світ. Перший пам’ятник княгині Ользі він створив у 24 роки, а останній – Григорію Сковороді – у 90! Поза сумнівом, у долі цієї людини було щось загадкове, фатальне й ренесансне. Не випадково ЮНЕСКО назвало його «українським Мікеланджело»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *