Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів, який Україна і світ відзначає 11 квітня, бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальну виставку-застереження «Ніколи знову!». Ця пам’ятна дата відзначається на честь події, яка відбулася 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору в Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. Саме цього дня ми вшановуємо пам’ять мільйонів безневинно загиблих у концентраційних таборах, розташованих як на територіях сучасних європейських держав, так і на території України. Особливо актуальним цей день став для нашої держави саме зараз, коли в Україні розгорілася повномасштабна війна з ворогом, що масово чинить воєнні злочини проти цивільного населення. Ворог обов’язково буде покараний за всі свої злочини. Ми переможемо! Слава Україні!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *