Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

«Останній день перед Різдвом минув. Зимова, ясна ніч настала. Глянули зірки. Місяць велично виплив на небо посвітити добрим людям та всьому світові, щоб усім було весело колядувати й славити Христа…», – так починається «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка презентує восьмий випуск літературного проєкту «Шедеври світової літератури», який присвячений збірці оповідань наймістичнішого письменника України «Вечорниці на хуторі біля Диканьки». Містичні історії Гоголя заворожують із перших сторінок. Важко сказати чого більше в розповідях: містики чи гумору. Старожитнє українське село, відьми на мітлах, чорт ярмаркує на Сорочинцях, страшний Басаврюк чіпляється до вродливих дівчат – цей веселий (а іноді й лячний) світ поряд, варто лише почати читати книгу. Приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *