Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Постать Шевченка у кожного покоління українців викликає нові думки і переживання. Його творчість та нескорений образ борця протягом століть надихають українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни. Але Шевченко – не шаблонний. Він, насамперед, живий і справжній, сповнений пристрастей, примарних надій і гірких розчарувань. Святкування шевченківських днів стало своєрідною традицією не лише в Україні, а й в усьому світі. Тарас Шевченко мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, коли люди стануть істинно щасливими, а не скутими кайданами рабства. Багато його слів були пророчими, його віщі слова і мислення до нашого часу не втратили актуальність. Пройшли століття, а в його безцінних творах описана сучасна дійсність до приголомшливих подробиць. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка представляє відеопрезентацію, присвячену життю та творчості великого Кобзаря. Бажаємо вам приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *