Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. 8 років тому, 26 лютого 2014 року, у Сімферополі під стінами Верховної Ради АРК відбувся мирний, проукраїнський мітинг кримських татар та українців, організований Меджлісом кримськотатарського народу на підтримку територіальної цілісності України, задля того, щоб продемонструвати усьому світові, що Крим – це Україна. У акції взяли участь приблизно 15 тисяч громадян. На превеликий жаль, в ніч з 26 на 27 лютого, побачивши реакцію громадян України напередодні, російський спецназ, порушивши українське та міжнародне законодавство почав захоплення будівлі Верховної Ради АРК та м. Сімферополь, де потім під дулами автоматів було відправлено у відставку законне українське керівництво АРК та проголошено організацію так званого «референдуму про приєднання до РФ», який відбувся 1 березня з численними порушеннями українського та міжнародного законодавства у супроводі російських військових.


https://cbspodil.tumblr.com/post/676877078875029504/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0


Згадуючи ті події, українці та увесь цивілізований світ підтримують Український Крим та українців і кримських татар, які живуть в АРК, в умовах тимчасової російської окупації.
Цій даті присвячена інформаційно-довідкова виставка «Крим: дорога тисячоліть», яка представлена у читальній залі бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні.
Користувачі мають змогу ознайомитись з історичною та художньою літературою про історію Криму, його історичні та культурні пам’ятки, звичаї та культурні цінності кримських татар, мистецьку спадщину народів Криму. Достойне місце на виставці займають унікальне видання професора, доктора історичних наук Возгріна В. Є. «История крымских татар: очерки этнической истории коренного народа Крыма в четырёх томах», подаровані шановною кримськотатарською громадою, в особі керівника каналу АТR Ленура Іслямова та оператора каналу Ісляма Пінкаєва. Також бібліотека отримала в подарунок від юного кримчанина Аблаєва Бакіра книги: «Тривожні часи», «Розповіді мого діда», «Пригоди Тимки», присвячені історії кримських татар, їхній культурі та самобутності. Ці твори вчать чесності, справедливості, толерантності, патріотизму до своєї країни й рекомендуються як юним, так і дорослим читачам.
Запрошуємо до перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *