Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Сьогодні, у Міжнародний День рідної мови, ми вшановуємо нашу рідну українську мову – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, поглиблювалося під пером Івана Котляревського та Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше Іваном Нечуєм-Левицьким, Панасом Мирним, Михайлом Коцюбинським, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними українцями. З цієї нагоди бібліотека імені Олександра Грибоєдова підготувала відеопрезентацію «До рідного слова торкаюсь душею…». Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним Днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом! Щастя вам, добра та нових здобутків в ім’я України!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *