Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Центральна районна бібліотека імені Івана Франка представляє онлайн-перегляд виставки картин «Козацькі церкви», присвяченої 145-річчю від дня народження Миколи Макаренка.Представлено роботи майстрів пензля «Мистецької світлиці», яка діє при громадській організації «Сумське земляцтво у місті Києві» та членів Київської організації НСХУ: заслужених художників України Генрі Ягодкіна, Тетяни Ягодкіної, Анатолія Зорка; живописців Сергія Кривенка, Сергія Ярешка, Тамари Недошовенко, Оксани Попінової, Галини Кириленко-Бараннікової, Ганни Носенко, Олени Толкачової, Юрія Качкіна, Катерини Баужі, Юрія Базавлука, Мар’яни Ларіонової. Родзинкою виставки є серія з 50-ти фотознімків унікальних козацьких церков авторства головного архітектора м. Суми, заслуженого архітектора України, члена-кореспондента Академії архітектури України Володимира Бикова. Мета виставки – привернути увагу до козацької доби, до особливостей культурних надбань цього яскравого періоду в історії України. Увічнені в полотнах митців храмові перлини козацької доби – данина пам’яті, нагадування широкому загалу про високий громадянський вчинок Миколи Макаренка, великого патріота України, який мужньо протистояв варварській руйнації її культурних надбань, віддавши за це своє життя.
В організації виставки брали участь: голова «Сумського земляцтва у місті Києві» І. М. Рішняк, куратор і засновник мистецьких проєктів, присвячених М. О. Макаренку, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Валентина Єфремова
Чекаємо відвідувачів за адресою: вулиця Кирилівська, буд. 117 щодня (крім п’ятниці) з 11:00 до 18:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *