Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг, що активно відзначається з 2012 року. Офіційно цей день можна назвати Днем закоханих у книжки.

Історія свята розпочалася з маленької традиції в родині американського книжкового блогера Еммі Бродмур, де на День усіх закоханих дарували одне одному та дітям книги. Якось син блогерки запитав, чому немає такого особливого дня на рік, коли люди дарують книжки всім навколо. Еммі сподобався задум, саме тому, вона вирішила відзначити черговий День святого Валентина, подарувавши книги не лише синові, а й бідним дітям, які не мають можливості придбати власні. Водночас блогерка поділилася ідеєю акції з читачами, після чого традиція почала стрімко розвиватися, а цю ініціативу підхопили активісти по всьому світові.
Наші читачі долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу». За їх допомогою бібліотека імені Віктора Некрасова одержала 64 книги, з них – 25 для дітей. Щиро вдячні за подарунки! Адже разом із книгою ви даруєте світло!ban_face

ban_face


ban_face

Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: