Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

10 лютого – День парасольки! З цієї нагоди працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей «запустили» літературний диліжанс «Лише чудова парасоля в танці крутиться довкола», яка розширює знання про утворення дощу, його різновиди та історію створення парасольки. Малечу запрошують «Кольорові парасольки» Марії Людкевич у казкову мандрівку різними порами року, щоби побачити барвистий світ дитячих таємниць; навчитися мріяти та правильно загадувати бажання допоможе «Велика книга про Коко і Кірі» Ервіна Мозера; знайти «Парасолькове дерево» Бай Біна і, звичайно, політати на чарівній парасольці з «Мері Поппінс» Памели Треверс. Виявляється, що поруч із нами величезна кількість чарівних. Потрібно лише уважніше придивитися до них разом із книжками, які можуть розповісти багато цікавого. Для цього потрібно лише їх узяти до рук і почитати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *