Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

7 лютого виповнюється 210 років від дня народження найвідомішого й найхарактернішого представника ХІХ ст. Чарльза Дікенса. Бібліотека імені Юрія Збанацького для дітей підготувала виставку-присвяту «Щасливець літературної долі» та запрошує всіх охочих ознайомитись із життєвим і творчим шляхом видатного письменника. Серед письменників доби вікторіанства Дікенс вирізняється тим, що був письменником глибоко національним, англійським, він дав найбільш органічне вираження англійської ментальності й духовного складу, національного характеру й життєвого устрою з усіма його ознаками та цінностями. Дікенс завжди був переконаний, що людина від природи є доброю та великодушною. Тому він і дарував читачам чудові образи героїв, які безмежно люблять життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *