Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Цьогоріч, одному з найвідоміших творів Жуль Верна – пригодницькому роману «Діти капітана Гранта», виповнюється 155 років із часу його виходу у світ. В 1867 році в Парижі роман вийшов друком. Він став першою книгою трилогії. Пізніше до неї увійшли романи «Дванадцять тисяч льє під водою» та «Таємничий острів», поєднані спільними персонажами. Цікаво, що роман має свою історію створення. Якось до Жуль Верна звернулися члени Французького географічного товариства, занепокоєні тим, що діти погано знають географію. Вони попросили письменника написати твір, що привернув би увагу підлітків до цієї науки. Саме так виник задум відомого роману, центральним персонажем якого став француз-географ, чиї докладні пояснення супроводжують пригоди героїв у різноманітних екзотичних країнах. Бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала буктрейлер до роману Жуль Верна «Діти капітана Гранта». Приємного перегляду!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *