Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

У рамках Міжнародного десятиліття зближення культур у тісній співпраці з партнерами – Головою ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС-Україна», директорки музею Параджанова КиМУ Оленою Оганесян у бібліотеці Дружби народів було проведено творчу зустріч-панораму «Життєдайна сила культур різних народів» із циклу «Скарби нації: культурна спадщина від покоління до покоління», яка складалася з низки заходів: • Перегляд документальної кінострічки Хосе Маджинері та онлайн-зустріч та спілкування з героїнею – грузинською мисткинею Іриною Гагуа, яка мешкає в Тбілісі. • Олена Михайлівна Оганесян презентувала книги Гоар Карагезян – кандидатки філологічних наук Інституту літератури ім. Манука Абегяна НАН, дослідниці геокультурного простору вірменського народу. • Інформ-досьє «Пам’ять серця» про Людмилу Семикіну – заслужену художницю України, відому правозахисницю, дружину видатного українського художника вірменського походження Бароянц Михайла Сергійовича представила також голова товариства – Олена Михайлівна.


https://crbfranko.tumblr.com/post/674716646623051776/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%94%D0%B4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80


На заході були присутні почесні гості: представники посольств Грузії та Республіки Вірменії в Україні: Леван Цурцумія – радник-посланник Посольства Грузії в Україні, Тігран Апкарян – радник посольства Республіки Вірменія в Україні, Амік Саядян – полковник, військовий аташе Республіки Вірменія в Україні. Серед запрошених – професорка кафедри музичного мистецтва Навчально-наукового інституту театрального та музичного мистецтва ПЗВО «Київський міжнародний університет» Лариса Горенко, доктор філософії, відмінник освіти України, заслужена діячка естрадного мистецтва України, заступник директора Студеницького ліцею Житомирської області Марія Гончаренко, керівниця численних всеукраїнських конкурсів, зокрема, конкурсів проєкту «Моя Батьківщина – очима дітей етносів України», перша завідувачка бібліотеки Дружби народів Валентина Поліщук та інші. Під час онлайн-зустрічі з грузинською мисткинею Іриною Гагуа молода художниця Валентина Кобзар поділилася враженнями від перегляду фільму і висловила щиру подяку від усіх глядачів. Бібліотечні працівники представили книжково-ілюстративну викладку про літературно-культурні надбання народів України, Вірменії та Грузії, якою зацікавилися всі присутні. Щире спілкування, взаєморозуміння, обмін думками й подарунками у вигляді чудових книжок були дуже приємними. Такі зустрічі сприяють подальшому зближенню культур різних народів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *