Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До дня пам’яті Героїв Крут бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальний бібліографічний огляд «Героїзм і трагедія нашої історії», приурочений до 104-ї річниці збройного зіткнення на залізничній станції Крути, що в 130 км від Києва.29 січня молоді захисники УНР у січні 1918 року ціною власного життя вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Завдяки їхній звитязі та сміливості ворожий наступ на Київ було зупинено, що дало змогу підписати Брестський мирний договір, який означав міжнародне визнання української незалежності. Ця історична подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її, а жертовність і патріотизм цвіту української нації назавжди закарбувалися в нашій свідомості. У День пам’яті Героїв Крут ми з вдячністю та сумом у серці вшановуємо пам’ять молодих борців за волю, яких ще називають першими кіборгами. Сучасним українцям, захисникам незалежності й територіальної цілісності України є на кого рівнятися. Історія Героїв Крут дає натхнення на боротьбу, вміння ніколи не здаватися, відстоюючи правду, свободу й рідну землю.
Вічна пам’ять Героям Крут! Слава захисникам України! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *