Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

19 січня християни східного обряду святкують Водохреще. Цього дня закінчувалися Святки (цикл зимових різдвяно-новорічних свят). Вважається, що з цього дня починаються Водохресні морози. Напередодні, у Водохресний святвечір, який ще називали Голодна кутя або Голодний вечір, проводили обряди, пов’язані з освяченням води та востаннє щедрували. У цей період припинялися веселощі й рясні застілля, а господині готувалися до посту, варили пісну кутю без масла й сиру. На Водохреще освячували водойми та купалися в ополонці. Бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала презентацію «Світле свято Водохреще», яка розповідає про історію, традиції, прикмети, а також рекомендації, як безпечно занурюватися в крижані водойми. Приємного перегляду.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *