Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Українці звикли відзначати Новий рік двічі – 1 та 14 січня. Але це не просто тому, що ми ледачі й любимо святкувати. Навіть не тому, що любимо поспівати пісень. Дехто не задумується про давні звичаї, а святкує Старий Новий рік ніби за звичкою, бо завжди так робив. Що ж за свята Василь та Маланка?Про це та багато іншого ви дізнаєтесь переглянувши третій випуск циклу «Українські народні традиції та звичаї: цікаві факти», що присвячений цим святам. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка вітає вас та бажаємо вам від щирого серця, щоби старий рік забрав усе погане й подарував якомога більше сил та потенціалу для добрих справ. І нехай свято збере за столом усю вашу прекрасну родину, хай лунає дитячий сміх, а щастя в домі хазяйнує круглий рік! Нехай Господь оберігає вас від біди, а вашим світом править добро!
Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм усім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоби життя було щасливе в майбутті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *