Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До 85-річчя від дня народження Євгена Гуцала в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей створено літературний куточок «Здається я писав завжди», де представлено оповідання й повісті, новели й поезії українського письменника, який захоплює читача дивовижним умінням бачити красу навколишнього світу, привертає увагу до, здавалося б, найбуденніших подій, які часом можуть вплинути на все майбутнє життя. Разом із героями Євгена Гуцала читачі переживають післявоєнні події, Чорнобильську трагедію чи захоплюючі відкриття дітей та підлітків, перші перемоги і втрати, адже людина, навіть якщо їй зовсім небагато років, має навчитися сама приймати важливі рішення й уміти відповідати за власні вчинки. Запрошуємо всіх читачів у цікаву мандрівку за творами Євгена Гуцала!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *