Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

14 грудня бібліотека імені Олександра Грибоєдова та Навчально-реабілітаційний центр для дітей із порушеннями слуху та мовлення долучилися до Національного Тижня Читання від Українського інституту книги.


Для молодших класів центру бібліотекарка та письменниця Катерина Кулик створила казкове диво: презентувала книжкову новинку «Рудий: магія доброти», яку написала в співавторстві зі Світланою Крупчан, разом з учнями вирушила в подорож на багато століть назад, щоби згадати історію Святого Миколая! Святкова атмосфера, усмішки й гарний настрій панували під час зустрічі, наприкінці якої, усі учасники дійства загадали бажання під ялинкою! А книжкова новинка з автографом оселилась у бібліотеці навчально-реабілітаційного центру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *