Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До Міжнародного дня енергозбереження, який відзначається щорічно 11 листопада, бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала віртуальну виставку «Проблема енергозбереження в Україні», з метою привернути увагу користувачів до цієї надважливої проблеми.Постійне здороження паливно-енергетичних ресурсів, відсутність альтернативних джерел енергопостачання вимагають особливої уваги до питань енергозбереження та екології. Сьогоднішнє загострення кризи в енергетиці України має комплексний характер, воно породжене поєднанням неврегульованих тарифів із низкою проблем технічного характеру, без вирішення яких неможливо створити сучасну і стійку енергетику й захистити країну від кризових ситуацій. Саме тому енергозбереження на державному рівні визнано одним із пріоритетів економічної політики та від розв’язання проблем енергозбереження істотно залежить рівень щасливого майбутнього нашої держави та її громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *