Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Універсальна публічна бібліотека № 11 приєдналась до відзначення свята й запропонувала читачам інформаційний відеоперегляд літератури «Рідна мова – коріння нації».Бібліотекар Юлія Шевченко розповіла про заснування Дня української писемності та мови і провела відеопрезентацію книг. До уваги читачів були представлені документи з актуальних питань розвитку та функціонування української мови як державної, презентовано різноманітні навчальні посібники, словники та підручники, а також видання від Українського інституту книги, які сприяють досконалому опановуванню мовою, зокрема її ресурсами – мовними засобами. Мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *