Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. Цього дня вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення нашої Батьківщини. У вигнанні окупантів із рідної землі брала участь уся Україна: регулярні радянські війська та партизани (разом понад 3 мільйони солдатів), національне підпілля на чолі з Українською повстанською армією (майже 100 тисяч вояків) та бійці на всіх інших фронтах, що наближали перемогу над загарбниками. Визволення – це перемога, яка йшла до нас так важко й довго. Це свято зі сльозами на очах. Минуло вже 77 років, але й досі не вщухає біль людських втрат у тій жахливій війні. Бібліотека імені Віктора Некрасова пропонує переглянути виставку-хроніку «Перемога українського народу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *