Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

17 жовтня відзначається Міжнародний день боротьби з бідністю. У сьогоденні проблема бідності має глобальний характер, є однією з ключових проблем суспільства, прерогативою діяльності багатьох міжнародних інституцій, головною соціальною стратегією ХХІ століття, з одного боку, й однією з найбільш болючих проблем сучасності — з іншого.Для України проблема бідності є вкрай актуальною. Понад 50 відсотків українців вважають себе бідними. Це засвідчують найрізноманітніші показники: низька якість раціону, постійний відтік громадян за межі країни, низька народжуваність, висока захворюваність і смертність, незадоволеність широких верств суспільства загальноекономічною ситуацією та своїм матеріальним становищем. Щоби привернути увагу ще раз до цієї важливої проблеми бібліотека імені Віктора Некрасова презентує віртуальний бібліографічний огляд «Бідність в Україні та шляхи її подолання». Бажаємо миру, добробуту і процвітання всім українцям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *