Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

14 жовтня в нашій країні відзначаються одразу три свята — Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників і захисниць України. Ці свята безпосередньо пов’язані між собою і стосуються кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. Бібліотека імені Віктора Некрасова щиро вітає наших захисників та всіх українців зі святом і презентує віртуальну виставку-пам’ять «Слава козацька вічно жива!».Бібліотека імені Віктора Некрасова щиро вітає наших захисників та всіх українців зі святом і презентує віртуальну виставку-пам’ять «Слава козацька вічно жива!». Присвячена вона учасникам бойових дій на сході України упродовж 2014-2021 років, воїнам, які нині стоять на обороні держави та схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність і суверенітет нашої держави. Вічна пам’ять і слава загиблим героям! Нехай імена воїнів, достойних спадкоємців славних козаків, постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують у боротьбі з ворогом. Слава Україні! Миру, добра і процвітання нашій державі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *