Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

14 жовтня українці святкуватимуть одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.Усі ці свята взаємопов’язані й виникали послідовно. Свято Покрови вважається одним з найбільш шанованих свят в Україні. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Зі святом Покрови збігає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу. Тож, 14 жовтня відзначають і державне свято – День захисника України. Ми вшановуємо тих, хто боронить та оберігає нас і нашу державу. Напередодні цього дня пропонуємо подивитися відео «Свято Покрови Пресвятої Богородиці», в якому розкривається історія і традиції свята.
Бібліотека імені Віктора Некрасова вітає всіх зі святами! Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *