Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Сьогоднішній день зустрів нас теплими промінчиками осіннього сонечка. Легенький вітерець ніби підганяв діточок середньої групи дитячого садочку №777 «Росинка» чим швидше дійти до районної бібліотеки №123 і нарешті дізнатися, що ж такого веселого є у тій загадковій Читалії.Провідником у загадкову та дивовижну країну стала Олена Деледівка, яка розповіла дітлахам і про силу запису до бібліотеки, і про безліч незрівнянних історій, що причаїлись за палітурками таких безмовних та неймовірно барвистих книжечок, і про чарівних рибок, що показуються лише обраним. Побачили дітки також і чудову книжкову виставку «Панна осінь», що принаджує до себе цікавою композицією та чудовими книжками. Словами не передати, як захоплено світились у малечі очі під час цієї дивовижної мандрівки. Тепер кожен із них точно знає, що «У Читалії веселій…» і справді дуже цікаво та весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *