Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

У переддень Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулася творча зустріч «Передчуття свята», на якій зіркова гостя Лариса Недін знайомила учнів 4 класу ЗНЗ №199 зі своєю творчістю.


https://cbspodil.tumblr.com/post/663663067769470976/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B7-%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D1%8E-%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BD


Лариса Недін – українська актриса, театральний педагог, письменниця, журналістка, громадський діяч. Заслужена артистка України, член Національної спілки письменників України, Національної спілки театральних діячів України, член правління ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». Лауреат національних і міжнародних конкурсів і премій.
Срібний голос ведучої популярних радіопередач «Вечірній клуб актриси Лариси», «А ми до вас в ранковий час» та «Від суботи до суботи» заслуженої артистки України Лариси Недін слухачі розпізнають із перших слів в ефірі.
Пані Лариса – багатогранна людина. Сім її талантів визначила народна артистка України Тамара Стратієнко на одному з творчих вечорів, що відбувся у Національній спілці письменників України ще 2017 року, і звісно, літературний талант, який найбільше реалізувався у творах для діток: «Дякую Тобі, Боже», «Хитре Лисенятко», «Святий Миколай», «Пори року», «Христос Воскрес!», «КанцОптТорг», «Осінній перелив», «Рік Господь благословляє» та інших.
Та, мабуть, найбільший творчий доробок – це написана для дітей збірка прозових, поетичних і пісенних творів пані Лариси, під назвою «Передчуття свята», видана у видавництві «Криниця». «…Ця книжечка схожа на метелик, який перелітає з однієї квіточки на іншу та розповідає про високу духовність, доброту і людяність», – писала редактор газети «Культура і життя» Наталка Капустянська.
Тож і ми сьогодні, затамувавши подих, зачаровано, із захопленням слухали віршовані казки зі збірки «Де краще?» у виконанні Лариси Миколаївни., Після читання пані Лариса провела літературну гру, присвячену українським класикам та їх творам. Переможці отримали книги від автора з автографом. На завершення щирої й теплої зустрічі пані Лариса наголосила: «Ми живемо у дуже складний час. Але кожне покоління буде казати: «Ми жили у складний час». Така планида кожної людини, що на життя припадають якісь спокійні, хороші періоди, але є й періоди випробувань. Взагалі без випробувань життя людини неможливе. Зараз вся наша планета переживає ці випробування. Проте життя одне. Нам ніколи чекати, що мине коронавірус чи закінчиться війна. Життя триває. Треба не забувати про радість, яку нам дарує кожен день. Маємо цінувати кожну прожиту хвилину. Не забуваймо, що найцінніше – це наше життя, наші близькі, вміння комусь допомогти…».
Завершилась зустріч привітаннями бібліотекарів з прийдешнім святом щедрими подарунками від Лариси Миколаївни, а діти заряджені позитивними емоціями повернулися до школи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *