Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. До відзначення цього свята центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала відеоогляд «Книги зберігають минуле. Бібліотека створює майбутнє», який представляє розвиток світових бібліотек від минулого до сьогодення, а також знайомить з творчою роботою нашої улюбленої бібліотеки. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка – це простір для читання, отримання нових знань, навичок, професійного зростання, цікавого дозвілля, спілкування. У нас ви завжди отримаєте позитивні емоції, гарний настрій, приємні враження від спілкування з відомими письменниками, поетами, професійними художниками, видатними особистостями. Зі святом, шановні колеги!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *